|
Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 72 m2 (3 pokoje, osobna ubikacja, łazienka, kuchnia, duży balkon, piwnica) w Przeworsku przy ulicy Sienkiewicza 32.
Cena 165.000 zł (do negocjacji). Istnieje również możliwość wynajmu.
Dane kontaktowe:
Agnieszka, tel. 693-500-103, ew. 16 648 64 09.
Informacja dotycząca oferty znajduje się również na portalu tablica.pl
Rekord dzienny
12 855 (31.X.2013 r.)
Rekord miesięczny
65 240 (październik 2013)
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 18 | ||||||||||||||||||
|
Chętnych do wymiany buttonami prosimy o kontakt z administratorem.
marx82@onet.pl
Adres obrazka:
http://i26.tinypic.com/25ryp9g.jpg
Link strony:
http://jsorzelprzeworsk.futbolowo.pl
Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością serwisu. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione! Jeśli ktoś korzysta z informacji zamieszczonych w serwisie powinien bezwzględnie podać źródło!
Tabela ligowa
Sezon: 2008/2009
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
Bramki |
Bilans |
1. | LKS Skołyszyn | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 64 - 43 | 21 |
2. | Orły Rzeszów | 26 | 52 | 15 | 7 | 4 | 77 - 37 | 40 |
3. | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 26 | 51 | 15 | 6 | 5 | 66 - 31 | 35 |
4. | Resovia Rzeszów | 26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 55 - 34 | 21 |
5. | Unia Nowa Sarzyna | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 44 - 40 | 4 |
6. | MKS Dębica | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 34 - 42 | -8 |
7. | MKS Orzeł Przeworsk | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 47 - 44 | 3 |
8. | Tłoki Gorzyce | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 47 - 47 | 0 |
9. | Pogoń Leżajsk | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 54 - 59 | -5 |
10. | MKS Pogoń-Sokół Lubaczów | 26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 42 - 59 | -17 |
11. | Gimbal Tarnawa | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 52 - 54 | -2 |
12. | Francesco Jelna | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 30 - 64 | -34 |
13. | MKS Radymno | 26 | 21 | 5 | 6 | 15 | 29 - 54 | -25 |
14. | Sokół Sieniawa | 26 | 21 | 5 | 6 | 15 | 44 - 77 | -33 |
1 |
2008-08-20 |
Orły Rzeszów |
6:1 |
MKS Dębica |
1 |
2008-08-20 |
MKS Radymno |
0:0 |
KKS Kolbuszowianka |
1 |
2008-08-20 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3:1 |
Resovia Rzeszów |
1 |
2008-08-20 |
Orzeł Przeworsk |
0:1 |
LKS Skołyszyn |
1 |
2008-08-20 |
Gimbal Tarnawa |
3:1 |
Pogoń Leżajsk |
1 |
2008-08-20 |
Sokół Sieniawa |
4:2 |
Francesco Jelna |
1 |
2008-08-20 |
Tłoki Gorzyce |
2:6 |
Unia Nowa Sarzyna |
2 |
2008-08-23 |
KKS Kolbuszowianka |
3:0 |
Gimbal Tarnawa |
2 |
2008-08-23 |
Pogoń Leżajsk |
1:1 |
Orły Rzeszów |
2 |
2008-08-23 |
MKS Dębica |
1:1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2 |
2008-08-23 |
Resovia Rzeszów |
3:2 |
Tłoki Gorzyce |
2 |
2008-08-23 |
Unia Nowa Sarzyna |
1:0 |
Orzeł Przeworsk |
2 |
2008-08-23 |
LKS Skołyszyn |
3:1 |
Sokół Sieniawa |
2 |
2008-08-23 |
Francesco Jelna |
2:1 |
MKS Radymno |
3 |
2008-08-27 |
Gimbal Tarnawa |
0:5 |
Orły Rzeszów |
3 |
2008-08-27 |
KKS Kolbuszowianka |
4:0 |
Francesco Jelna |
3 |
2008-08-27 |
Sokół Sieniawa |
0:3 |
Unia Nowa Sarzyna |
3 |
2008-08-27 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
1:1 |
Pogoń Leżajsk |
3 |
2008-08-27 |
Tłoki Gorzyce |
3:1 |
MKS Dębica |
3 |
2008-08-27 |
Orzeł Przeworsk |
2:1 |
Resovia Rzeszów |
3 |
2008-08-27 |
MKS Radymno |
1:4 |
LKS Skołyszyn |
4 |
2008-08-30 |
Orły Rzeszów |
7:1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
4 |
2008-08-30 |
Pogoń Leżajsk |
1:2 |
Tłoki Gorzyce |
4 |
2008-08-30 |
Francesco Jelna |
3:2 |
Gimbal Tarnawa |
4 |
2008-08-30 |
LKS Skołyszyn |
3:2 |
KKS Kolbuszowianka |
4 |
2008-08-30 |
MKS Dębica |
1:2 |
Orzeł Przeworsk |
4 |
2008-08-30 |
Resovia Rzeszów |
5:1 |
Sokół Sieniawa |
4 |
2008-08-30 |
Unia Nowa Sarzyna |
2:0 |
MKS Radymno |
5 |
2008-09-06 |
Orzeł Przeworsk |
2:2 |
Pogoń Leżajsk |
5 |
2008-09-06 |
Tłoki Gorzyce |
1:2 |
Orły Rzeszów |
5 |
2008-09-06 |
Gimbal Tarnawa |
1:2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
5 |
2008-09-06 |
KKS Kolbuszowianka |
0:1 |
Unia Nowa Sarzyna |
5 |
2008-09-06 |
Francesco Jelna |
0:4 |
LKS Skołyszyn |
5 |
2008-09-06 |
Sokół Sieniawa |
1:2 |
MKS Dębica |
5 |
2008-09-06 |
MKS Radymno |
1:2 |
Resovia Rzeszów |
6 |
2008-09-11 |
Orły Rzeszów |
2:2 |
Orzeł Przeworsk |
6 |
2008-09-11 |
Pogoń Leżajsk |
3:4 |
Sokół Sieniawa |
6 |
2008-09-11 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3:2 |
Tłoki Gorzyce |
6 |
2008-09-11 |
LKS Skołyszyn |
3:2 |
Gimbal Tarnawa |
6 |
2008-09-11 |
Resovia Rzeszów |
2:2 |
KKS Kolbuszowianka |
6 |
2008-09-11 |
Unia Nowa Sarzyna |
2:0 |
Francesco Jelna |
6 |
2008-09-11 |
MKS Dębica |
1:2 |
MKS Radymno |
7 |
2008-09-13 |
MKS Radymno |
3:0 |
Pogoń Leżajsk |
7 |
2008-09-13 |
Sokół Sieniawa |
2:2 |
Orły Rzeszów |
7 |
2008-09-13 |
Orzeł Przeworsk |
3:1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
7 |
2008-09-13 |
KKS Kolbuszowianka |
2:0 |
MKS Dębica |
7 |
2008-09-13 |
Francesco Jelna |
1:3 |
Resovia Rzeszów |
7 |
2008-09-13 |
LKS Skołyszyn |
2:1 |
Unia Nowa Sarzyna |
7 |
2008-10-13 |
Gimbal Tarnawa |
1:2 |
Tłoki Gorzyce |
8 |
2008-09-20 |
Pogoń Leżajsk |
1:5 |
KKS Kolbuszowianka |
8 |
2008-09-20 |
Orły Rzeszów |
2:1 |
MKS Radymno |
8 |
2008-09-20 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3:3 |
Sokół Sieniawa |
8 |
2008-09-20 |
Tłoki Gorzyce |
2:2 |
Orzeł Przeworsk |
8 |
2008-09-20 |
Unia Nowa Sarzyna |
1:0 |
Gimbal Tarnawa |
8 |
2008-09-20 |
Resovia Rzeszów |
1:2 |
LKS Skołyszyn |
8 |
2008-09-20 |
MKS Dębica |
1:0 |
Francesco Jelna |
9 |
2008-09-27 |
Francesco Jelna |
2:3 |
Pogoń Leżajsk |
9 |
2008-09-27 |
KKS Kolbuszowianka |
2:2 |
Orły Rzeszów |
9 |
2008-09-27 |
MKS Radymno |
2:5 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
9 |
2008-09-27 |
Sokół Sieniawa |
1:3 |
Tłoki Gorzyce |
9 |
2008-09-27 |
LKS Skołyszyn |
4:1 |
MKS Dębica |
9 |
2008-09-27 |
Gimbal Tarnawa |
4:2 |
Orzeł Przeworsk |
9 |
2008-09-27 |
Unia Nowa Sarzyna |
1:1 |
Resovia Rzeszów |
10 |
2008-10-04 |
Pogoń Leżajsk |
2:1 |
LKS Skołyszyn |
10 |
2008-10-04 |
Orły Rzeszów |
9:2 |
Francesco Jelna |
10 |
2008-10-04 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3:1 |
KKS Kolbuszowianka |
10 |
2008-10-04 |
Tłoki Gorzyce |
2:2 |
MKS Radymno |
10 |
2008-10-04 |
Orzeł Przeworsk |
2:1 |
Sokół Sieniawa |
10 |
2008-10-04 |
Resovia Rzeszów |
1:3 |
Gimbal Tarnawa |
10 |
2008-10-04 |
MKS Dębica |
0:1 |
Unia Nowa Sarzyna |
11 |
2008-10-11 |
LKS Skołyszyn |
2:4 |
Orły Rzeszów |
11 |
2008-10-11 |
Unia Nowa Sarzyna |
5:0 |
Pogoń Leżajsk |
11 |
2008-10-11 |
Francesco Jelna |
2:2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
11 |
2008-10-11 |
KKS Kolbuszowianka |
2:1 |
Tłoki Gorzyce |
11 |
2008-10-11 |
MKS Radymno |
3:1 |
Orzeł Przeworsk |
11 |
2008-10-11 |
Gimbal Tarnawa |
1:1 |
Sokół Sieniawa |
11 |
2008-10-11 |
Resovia Rzeszów |
2:1 |
MKS Dębica |
12 |
2008-10-18 |
Pogoń Leżajsk |
1:0 |
Resovia Rzeszów |
12 |
2008-10-18 |
Orły Rzeszów |
3:1 |
Unia Nowa Sarzyna |
12 |
2008-10-18 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
0:2 |
LKS Skołyszyn |
12 |
2008-10-18 |
Tłoki Gorzyce |
3:0 |
Francesco Jelna |
12 |
2008-10-18 |
Orzeł Przeworsk |
1:2 |
KKS Kolbuszowianka |
12 |
2008-10-18 |
Sokół Sieniawa |
1:0 |
MKS Radymno |
12 |
2008-10-18 |
Gimbal Tarnawa |
0:3 |
MKS Dębica |
13 |
2008-10-25 |
MKS Dębica |
0:2 |
Pogoń Leżajsk |
13 |
2008-10-25 |
Unia Nowa Sarzyna |
0:1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
13 |
2008-10-25 |
Francesco Jelna |
3:2 |
Orzeł Przeworsk |
13 |
2008-10-25 |
MKS Radymno |
2:2 |
Gimbal Tarnawa |
13 |
2008-10-26 |
Resovia Rzeszów |
2:5 |
Orły Rzeszów |
13 |
2008-10-26 |
KKS Kolbuszowianka |
8:0 |
Sokół Sieniawa |
13 |
2008-11-08 |
LKS Skołyszyn |
4:2 |
Tłoki Gorzyce |
14 |
2009-04-25 |
Resovia Rzeszów |
3:0 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
14 |
2009-04-29 |
Pogoń Leżajsk |
3:4 |
Gimbal Tarnawa |
14 |
2009-04-29 |
MKS Dębica |
1:0 |
Orły Rzeszów |
14 |
2009-04-29 |
Unia Nowa Sarzyna |
0:0 |
Tłoki Gorzyce |
14 |
2009-04-29 |
LKS Skołyszyn |
3:1 |
Orzeł Przeworsk |
14 |
2009-04-29 |
KKS Kolbuszowianka |
3:0 |
MKS Radymno |
14 |
2009-04-29 |
Francesco Jelna |
1:1 |
Sokół Sieniawa |
15 |
2009-04-04 |
Orły Rzeszów |
3:3 |
Pogoń Leżajsk |
15 |
2009-04-04 |
Gimbal Tarnawa |
5:3 |
KKS Kolbuszowianka |
15 |
2009-04-04 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2:0 |
MKS Dębica |
15 |
2009-04-04 |
Tłoki Gorzyce |
0:1 |
Resovia Rzeszów |
15 |
2009-04-04 |
Orzeł Przeworsk |
0:3 |
Unia Nowa Sarzyna |
15 |
2009-04-04 |
Sokół Sieniawa |
4:0 |
LKS Skołyszyn |
15 |
2009-04-04 |
MKS Radymno |
0:0 |
Francesco Jelna |
16 |
2009-04-09 |
Pogoń Leżajsk |
2:1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
16 |
2009-04-09 |
Orły Rzeszów |
2:0 |
Gimbal Tarnawa |
16 |
2009-04-09 |
Francesco Jelna |
1:0 |
KKS Kolbuszowianka |
16 |
2009-04-09 |
MKS Dębica |
1:0 |
Tłoki Gorzyce |
16 |
2009-04-09 |
Resovia Rzeszów |
3:2 |
Orzeł Przeworsk |
16 |
2009-04-09 |
Unia Nowa Sarzyna |
2:2 |
Sokół Sieniawa |
16 |
2009-04-09 |
LKS Skołyszyn |
3:1 |
MKS Radymno |
17 |
2009-04-18 |
Tłoki Gorzyce |
4:3 |
Pogoń Leżajsk |
17 |
2009-04-18 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2:5 |
Orły Rzeszów |
17 |
2009-04-18 |
Gimbal Tarnawa |
3:0 |
Francesco Jelna |
17 |
2009-04-18 |
KKS Kolbuszowianka |
4:1 |
LKS Skołyszyn |
17 |
2009-04-18 |
Orzeł Przeworsk |
1:2 |
MKS Dębica |
17 |
2009-04-18 |
Sokół Sieniawa |
0:2 |
Resovia Rzeszów |
17 |
2009-04-18 |
MKS Radymno |
4:2 |
Unia Nowa Sarzyna |
18 |
2009-04-22 |
Orły Rzeszów |
0:3 |
Tłoki Gorzyce |
18 |
2009-04-22 |
Pogoń Leżajsk |
0:1 |
Orzeł Przeworsk |
18 |
2009-04-22 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2:2 |
Gimbal Tarnawa |
18 |
2009-04-22 |
Unia Nowa Sarzyna |
1:2 |
KKS Kolbuszowianka |
18 |
2009-04-22 |
LKS Skołyszyn |
2:2 |
Francesco Jelna |
18 |
2009-04-22 |
MKS Dębica |
5:0 |
Sokół Sieniawa |
18 |
2009-04-22 |
Resovia Rzeszów |
1:0 |
MKS Radymno |
19 |
2009-05-02 |
Sokół Sieniawa |
3:3 |
Pogoń Leżajsk |
19 |
2009-05-02 |
Orzeł Przeworsk |
2:1 |
Orły Rzeszów |
19 |
2009-05-02 |
Tłoki Gorzyce |
1:3 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
19 |
2009-05-02 |
Gimbal Tarnawa |
2:2 |
LKS Skołyszyn |
19 |
2009-05-02 |
KKS Kolbuszowianka |
3:2 |
Resovia Rzeszów |
19 |
2009-05-02 |
Francesco Jelna |
1:2 |
Unia Nowa Sarzyna |
19 |
2009-05-02 |
MKS Radymno |
1:3 |
MKS Dębica |
20 |
2009-05-09 |
Pogoń Leżajsk |
6:0 |
MKS Radymno |
20 |
2009-05-09 |
Orły Rzeszów |
4:2 |
Sokół Sieniawa |
20 |
2009-05-09 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
0:0 |
Orzeł Przeworsk |
20 |
2009-05-09 |
Tłoki Gorzyce |
3:2 |
Gimbal Tarnawa |
20 |
2009-05-09 |
MKS Dębica |
0:3 |
KKS Kolbuszowianka |
20 |
2009-05-09 |
Resovia Rzeszów |
3:0 |
Francesco Jelna |
20 |
2009-05-09 |
Unia Nowa Sarzyna |
0:3 |
LKS Skołyszyn |
21 |
2009-05-16 |
KKS Kolbuszowianka |
4:2 |
Pogoń Leżajsk |
21 |
2009-05-16 |
MKS Radymno |
0:2 |
Orły Rzeszów |
21 |
2009-05-16 |
Sokół Sieniawa |
6:2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
21 |
2009-05-16 |
Orzeł Przeworsk |
3:0 |
Tłoki Gorzyce |
21 |
2009-05-16 |
Gimbal Tarnawa |
3:0 |
Unia Nowa Sarzyna |
21 |
2009-05-16 |
LKS Skołyszyn |
1:2 |
Resovia Rzeszów |
21 |
2009-05-16 |
Francesco Jelna |
1:2 |
MKS Dębica |
22 |
2009-05-23 |
Pogoń Leżajsk |
5:0 |
Francesco Jelna |
22 |
2009-05-23 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
0:0 |
MKS Radymno |
22 |
2009-05-23 |
Tłoki Gorzyce |
4:0 |
Sokół Sieniawa |
22 |
2009-05-23 |
Orzeł Przeworsk |
2:1 |
Gimbal Tarnawa |
22 |
2009-05-23 |
MKS Dębica |
2:2 |
LKS Skołyszyn |
22 |
2009-05-23 |
Resovia Rzeszów |
6:0 |
Unia Nowa Sarzyna |
22 |
2009-05-26 |
Orły Rzeszów |
3:3 |
KKS Kolbuszowianka |
23 |
2009-05-30 |
LKS Skołyszyn |
4:1 |
Pogoń Leżajsk |
23 |
2009-05-30 |
Francesco Jelna |
1:0 |
Orły Rzeszów |
23 |
2009-05-30 |
KKS Kolbuszowianka |
3:0 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
23 |
2009-05-30 |
MKS Radymno |
1:1 |
Tłoki Gorzyce |
23 |
2009-05-30 |
Sokół Sieniawa |
2:4 |
Orzeł Przeworsk |
23 |
2009-05-30 |
Gimbal Tarnawa |
2:3 |
Resovia Rzeszów |
23 |
2009-05-30 |
Unia Nowa Sarzyna |
0:3 |
MKS Dębica |
24 |
2009-06-06 |
Pogoń Leżajsk |
2:1 |
Unia Nowa Sarzyna |
24 |
2009-06-06 |
Orły Rzeszów |
4:0 |
LKS Skołyszyn |
24 |
2009-06-06 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
0:1 |
Francesco Jelna |
24 |
2009-06-06 |
Tłoki Gorzyce |
0:0 |
KKS Kolbuszowianka |
24 |
2009-06-06 |
Orzeł Przeworsk |
6:0 |
MKS Radymno |
24 |
2009-06-06 |
Sokół Sieniawa |
3:5 |
Gimbal Tarnawa |
24 |
2009-06-06 |
MKS Dębica |
0:0 |
Resovia Rzeszów |
25 |
2009-06-12 |
Unia Nowa Sarzyna |
2:3 |
Orły Rzeszów |
25 |
2009-06-13 |
Resovia Rzeszów |
5:1 |
Pogoń Leżajsk |
25 |
2009-06-13 |
LKS Skołyszyn |
4:2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
25 |
2009-06-13 |
Francesco Jelna |
1:3 |
Tłoki Gorzyce |
25 |
2009-06-13 |
KKS Kolbuszowianka |
1:1 |
Orzeł Przeworsk |
25 |
2009-06-13 |
MKS Radymno |
4:0 |
Sokół Sieniawa |
25 |
2009-06-13 |
MKS Dębica |
2:1 |
Gimbal Tarnawa |
26 |
2009-06-20 |
Pogoń Leżajsk |
5:0 |
MKS Dębica |
26 |
2009-06-20 |
Orły Rzeszów |
0:0 |
Resovia Rzeszów |
26 |
2009-06-20 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2:6 |
Unia Nowa Sarzyna |
26 |
2009-06-20 |
Tłoki Gorzyce |
1:4 |
LKS Skołyszyn |
26 |
2009-06-20 |
Orzeł Przeworsk |
3:4 |
Francesco Jelna |
26 |
2009-06-20 |
Sokół Sieniawa |
1:4 |
KKS Kolbuszowianka |
26 |
2009-06-20 |
Gimbal Tarnawa |
3:0 |
MKS Radymno |
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Sezon: 2008/2009
Lp. |
Nazwisko i mię |
Pozycja | Mecze | Bramki | Asysty | Łączny czas gry | Czas gry/mecz | ||
1. | Paweł Łański | bramkarz | |||||||
2. | Maciej Sęga |
bramkarz |
|||||||
3. | Mateusz Rubacha |
bramkarz |
|||||||
4. | Damian Pietruś | obrońca | |||||||
5. | Jakub Jędryka | obrońca | |||||||
6. | Wojciech Kiełbasa | obrońca | |||||||
7. |
Marcin Laska |
obrońca | |||||||
8. | Marcin Zagórski | obrońca | |||||||
9. | Michał Jędryka | obrońca | |||||||
10. | Łukasz Głąb | obrońca/pomocnik | |||||||
11. | Bartosz Bober | pomocnik | |||||||
12. | Radosław Strączek | pomocnik | |||||||
13. | Łukasz Laska | pomocnik | |||||||
14. | Amadeusz Jabłoński | pomocnik | |||||||
15. | Michał Mokrzycki | pomocnik/napastnik | |||||||
16. | Adrian Gurak | pomocnik | |||||||
17. | Marcin Szlachta | pomocnik/napastnik | |||||||
18. | Jakub Kiełbasa | napastnik | |||||||
TOMASZ MAJBA |
TRENER |
KARPATY Krosno | 7:2 | ORZEŁ PRZEWORSK |
2015-05-06, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
|
||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
dzisiaj: 32, wczoraj: 157
ogółem: 2 626 056
statystyki szczegółowe