MKS Orzeł Przeworsk - strona nieoficjalna

OGŁOSZENIE

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 72 m2 (3 pokoje, osobna ubikacja, łazienka, kuchnia, duży balkon, piwnica) w Przeworsku przy ulicy Sienkiewicza 32.

Cena 165.000 zł (do negocjacji). Istnieje również możliwość wynajmu.

Dane kontaktowe:

Agnieszka, tel. 693-500-103, ew. 16 648 64 09.

Informacja dotycząca oferty znajduje się również na portalu
tablica.pl

Przeczytasz o nas

Rekordy oglądalności

Rekord dzienny
12 855 (31.X.2013 r.)

Rekord miesięczny
65 240 (październik 2013)

KARPATY Krosno 7:2 ORZEŁ PRZEWORSK
SIARKA Tarnobrzeg 3:0 WISŁOKA Dębica
IGLOOPOL Dębica 2:1 CZARNI Jasło
RESOVIA Rzeszów 4:0 STAL Stalowa Wola
EKOBALL Sanok 3:2 UNIA Nowa Sarzyna
STAL Nowa Dęba 0:3 BŁĘKITNI Ropczyce

ORZEŁ PRZEWORSK - pauza
BŁĘKITNI Ropczyce - EKOBALL Sanok
UNIA Nowa Sarzyna - RESOVIA Rzeszów
STAL Stalowa Wola - IGLOOPOL Dębica
CZARNI Jasło - SIARKA Tarnobrzeg
WISŁOKA Dębica - KARPATY Krosno

WYMIANA BUTTONEM

Chętnych do wymiany buttonami prosimy o kontakt z administratorem.
marx82@onet.pl

Adres obrazka:

Link strony:

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością serwisu. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione! Jeśli ktoś korzysta z informacji zamieszczonych w serwisie powinien bezwzględnie podać źródło!

3 pkt. zdobyte !!!

• autor: marx82, 2014-08-31 15:45

UNIA Nowa Sarzyna - ORZEŁ PRZEWORSK 1:2(1:1)

ORZEŁ: 12.Konieczny - 9.Pelc, 3.Lewandowski, 5.Hudecki, 16.Ziembicki, 8.Ilasz, 10.Groch(80' 4. Maziarz), 2.Paweł Gurak(65; 13.Pawlik), 15. Artur Gurak, 6.Duży, 7.Czyrny(85' 17. Borowiec)

Bramki:

0:1 - 15' Czyrny

1:1 - 35' Błajda

1:2 - 75' Czyrny

Żółte kartki: Duży, Ziembicki, Groch, Czyrny

Mecz w Nowej Sarzynie rozpoczął się od badania sił, ale po chwili inicjatywę przejęli Unici. Nie trwało to jednak długo, ponieważ Orzeł nie chciał dać się zepchnąć do obrony i zaczął kontratakować i w dalszej części meczu to Orzeł przeważał i stwarzał groźne, bramkowe sytuacje. Za mecz należy pochwalić każdą formację na boisku zaczynając od bramkarza kończąc na napastniku. Każdy z przebywających na murawie zawodników doskonale wiedział co ma robić. Kluczem do zwycięstwa w tym meczu było zdominowanie środka pola i ataki skrzydłami, co młodym Orłowcom udało się znakomicie. Groźne sytuacje zaczęły się od strzału głową Hudeckiego, który po rzucie rożnym uderzył piłkę, a stojący na linii bramkowej obrońca musiał wyręczać własnego bramkarza.Następna szansa Orła na prowadzenie to strzał Grocha, ktory o centymetry minął słupek po trójkowej akcji Duży - Czyrny - Groch. Później Unię postraszył Artur Gurak, który będąc z lewej strony boiska przymierzył po długim rogu, lecz minimalnie chybił. Następna akcja powinna przynieść naszej drużynie rzut karny...Gdy Ilasz uderzał piłkę tą w polu karnym ręką zatrzymał obrońca gospodarzy, a gwizdek sędziego pomimo rozpaczliwych sprzeciwów naszej drużyny milczał. Jednak już chwile później mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Piłkę za obrońców zagrał Groch, a tam Czyrny wypracował sobie pozycję i pomiędzy nogami bramkarza umieścił piłkę w siatce. Po tej bramce Orzeł nie cofnął się do obrony, lecz dążył do zdobycia kolejnej bramki. Niestety nadeszła nieliczna w tym spotkaniu groźna, ale tak naprawdę przypadkowa akcja gospodarzy. Piłkę spod własnego pola karnego wybił obrońca Unii, napastnik zespołu z Nowej Sarzyny wyprzedził naszego obrońcę i w sytuacji sam na sam pokonał Koniecznego. Do końca pierwszej części meczu nie udało nam się zdobyć bramki pomimo dużej przewagi i na przerwę schodziliśmy z wynikiem remisowym. II połowa zaczęła się od ataków Orła, który za wszelką cenę chciał strzelić gola, gospodarze natomiast skupili się na graniu długich piłek na napastników, lecz z tego za wiele nie wynikało. W tej części gry należy odnotować groźne strzały Artura Guraka, Ilasza, Pawła Guraka czy Czyrnego jednak w każdej z prób zabrakło minimalnie dokładności. Aż w końcu nadeszła 75 minuta kiedy to po rajdzie lewą stroną boiska do środka zszedł Artur Gurak, zagrał prostopadłą piłkę do Czyrnego, który w sytuacji sam na sam ze stoickim spokojem pokonał bramkarza uderzając w przeciwległy róg, niż ten w który interweniował bramkarz. Kolejne minuty to mądra gra przeworskiej drużyny która rozgrywała piłkę z dala od swojego pola karnego, nie stwarzając sobie niepotrzebnej nerwowości.

Tym oto sposobem pierwsze, historyczne punkty Orła w I lidze stały się faktem !!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KARPATY KrosnoORZEŁ PRZEWORSK
KARPATY Krosno 7:2 ORZEŁ PRZEWORSK
2015-05-06, 17:00:00

oceny zawodników »

ORZEŁ PRZEWORSK - UNIA NOWA SARZYNA
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. marx82 64
2. artekk1 3

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

STATYSTYKI ODWIEDZIN